24.11: O3S -
23.11: mLg test? -
23.11: !CPL! -
22.11: cG -
Poland 28.01: HLC Open: zapis..
Poland 28.01: ESL EM: emuLate..
Poland 27.01: EMS: 2 spotkani..
28.01: Recoil [Cs 1.6]
28.01: Co to takiego I..
11.10: Czy jestes uzal..
10.10: Komendy Rcon Ca..
10.10: Bronie w Call o..

HLC Open: zapisy dobiegaj± końca.
Napisał : reaq
Ponad tydzień temu zaczęły się zapisy do trzeciej ligi HLC, niestety zapisy będ± trwały jeszcze 3 dni więc nie ma czasu do stracenia. Jeżeli jeste¶ zainteresowany zapisz swój zespół, pamiętaj o warunkach jakich stawia liga jest m.in pięć sprawnych do gry osób i aktywne konto STEAM. W dniu dzisiejszym liczba zapisanych zespołów przekroczyła 250 teamów z różnych stron ¦wiata. Na stronie www.cybersport.pl dokładnie zostało opisane w jaki sposób można zapisać swój zespół do rozgrywek.
Warto dodać iż HLC zostanie podzielone na 4 Fazy. Po trzech z nich wyłonione zostanie 12 drużyn ,w Ostatniej Rozgrywce weĽmie udział kilka drużyn z wcze¶niejszych eliminacji.

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć wszystkim powodzenia ,i wielu fragów.

Komentarze[0]
ESL EM: emuLate vs TBH.MSI
Napisał :
Już dzi¶ O godzinie 21:00 poznamy zwycięzce pojedynku France emuLate VS. Germany TBH.MSI w ramach Turnieju ESL Extreme Masters. Jak spisze się lider Grupy z Francji Mickael "mSx" Cassisi, który zdecydował się na powrót do swojego dawnego teamu? Wszystko będzie jasne po 21:00 bowiem o tej porze ekipy Francuska i Niemiecka zasi±d± do swych komputerów i rozpoczn± to ekscytuj±ce spotkanie. Wszystkich gor±co zapraszamy do ogl±dania ,wynik będzie widoczny na stronie.


France emuLate vs TBH.MSI Germany

2 : 0

Data: 27.01.2009, 21:00
Mapy: de_inferno ,de_dust2
HLTV: hltv2.verygames.net:27118

France emuLate: ioRek, R!Go, HaRtS, mSx, MaT-
Germany TBH.MSI: bara, blizker, ceLL, todi, maKz
Komentarze[0]
EMS: 2 spotkania
Napisał :
Chcesz Zobaczyć czołówkę Europy Counter Strike:Source?tylko w ESL Major Series III.Dzi¶ wieczorem spotka nas dreszczyk Emocji,bowiem rozegrane zostan± 2 półfinałowe pojedynki.Tuż po 21:00 do gry zasi±d± 4 niepokonane ekipy.Chcecie wiedzieć kto?Otóż 1 pojedynek to France Team VeryGames VS Germany Team Alternate.Faworytem tego pojedynku jest ekipa z Francji,lecz nie można wykre¶lić Teamu z Niemczech. Drugim pojedynkiem bedzie spar pomiędzy kolejn± ekip± francuzk± France RedLine kontra Germany mTw.Tu szanse s± wyrównane. Mecze będzie można obejrzeć na SourceTV.

Komentarze[0]
Nowi w Firegamers
Napisał : Sm0Oke
Po tym jak miejsce w składzie Brazil Made in Brazil stracił Brazil Bruno "bit" Fakuda widocznie postanowił wzi±ć się ostro za trening bo dzi¶ ogl±dać możemy go w barwach Brazil FireGamers. MiB jest najlepszym klanem w Brazylii więc po nowym nabytku Firegamers można się spodziewać dużych umiejętno¶ci i zapału do gry. Będziemy mogli sprawdzić to już nie długo ponieważ zaczn± się kwalifikacje do KODE5. Życzymy licznych wygranych no i wielu fragów ! Po niżej prezentujemy pełne zestawienie Firegamers :read more Lineup Firegamers


Komentarze[0]
JAEGARN - znowu w grze !
Napisał : Sm0Oke
Dzi¶ news o powrocie Sweden Fredrika "JAEGARN'a" Anderssona do gry. A więc tym razem "JAEGARN" zasilił skład Sweden Volt-Gaming ,jak można się dowiedzieć z jego licznych wypowiedzi jest zadowolony z powrotu do gry w Counter-Strike 1.6 i będzie mierzył na najwyższe cele. Nie ma się co dziwić że przyzwyczaił się do gry na wysokim europejskim poziomie ponieważ wcze¶niej grał w takich europejskich gigantach jak Sweden BLANK.

read more Skład Volt-Gaming:


Komentarze[0]
d
http://cspassion.pl/
http://www.fkcod.pl
www.TrueWorld.pl
DreamSpeak
Pro-Admin
Dzisiaj : 88 | Wczoraj : 83 | W tym miesi±cu : 2077 | Łacznie : 10734 | Zarejestrowanych użytkowników : 169 | Online : Brak użytkowników | Gosci : 5 gości | Zobacz statystyki

statystyka
public relations

www.timessquare.pl
nadziewarki próżniowe, klipsownice
kutry przelotowe, wilki, kostkowni…
www.pwalba.pl
iksor
Blog dj'a, pijaka podróżnika. iksor
www.iksor.pl
Last minute

www.eximtours.pl
hydraulik Częstochowa
hydraulik Częstochowa
www.coinstall.pl
Mapa zapisyzapałudzi¶Alternate.Faworytem 28.01:NapoleãozasiliłSTEAM. będziezapisanychużytkownikówBrazylii spodziewaćzostało24.11:mierzył poziomiepojedynki.TużfragowaniaBronie zapałuznowuuzal..•Komentarze[0] dzi¶Firegamers wszystkimEM: wieluExtreme28.01:Team możnaOnlineLineuprazem dzi¶III.Dzi¶grałramach wyrównane.stronieeuropejskichmożna de_infernopowodzeniaOpen:zasi±d±